stara pravda logo horis 1

Активний відпочинок

Активний відпочинок

Ви не уявляє свій відпочинок без драйву та екстриму? Або просто хоче внести у свій відпочинок якусь родзинку? Ми пропонуємо Вам безліч варіантів активного відпочинку, які представлені на нашому сайті. Вам залишається лише обрати 😉  

Переглянути

Відпочинок на території комплексу

Відпочинок на території комплексу

Відпочинок на території нашого комплексу дарує відчуття спокою та затишку. Тут зупиняється час так, ніби ви приїхали до найкращого старого друга відпочити душею і сердцем.

Переглянути

Services for celebrations

Організація свят

Організація вашого свята – то є щастя для нас, бо ви довіряєте нам найцінніші моменти свого життя! Тому ми зробимо все можливе і неможливе, щоб ваше свято було на найвищому рівні! 

 

За всіма додатковими послугами ви можете отримати консультацію за номером:

+380 50 603 42 64 

Переглянути

Conferences

Конференції

Провести конференцію та одночасно насолодитись гірським свіжим повітрям і відпочинком? Так! Це можливо! Просторий зал, який розміщує до 200 осіб, надасть вашому заходу статусності, а проживання в нашому готелі подарує вам незабутній відпочинок.

 

Вартість від 1600грн / год. (мінімум зал надається на 4 години).

Переглянути

Вихідні у Карпатах: що подивитися за два дні?

Вихідні у Карпатах — ідеальне рішення, якщо хочеться ненадовго вирватися із міста на природу. Самобутня культура цих місць, первозданна природа, безліч варіантів дозвілля зроблять вашу подорож незабутньою! Ми запропонуємо кілька способів організувати вікенд, а ви зможете скласти програму на основі власних уподобань.

Переглянути