stara pravda logo horis 1

СПА-комплекс

Відпочинок на території нашого комплексу дарує відчуття спокою та затишку. Тут зупиняється час так, ніби ви приїхали до найкращого старого друга відпочити душею і сердцем.

Переглянути

Кальян

Приємно посидіти на терасі, насолодитись моментом, поринути й повністю віддатися атмосфері, яка Вас оточує можна з нашим димним гуцулом.

Переглянути

Зона йоги

Якщо йога це Ваш спосіб життя і Ви переживаєте, що приїхавши на відпочинок не зможете знайти достойне місце для Ваших улюблених практик, то ми з впевненістю заспокоюємо вас, адже у нас на території є багато зон які підходять для цього.

Переглянути

Дитяча кімната з аніматорами

Ми піклуємося про те, щоб кожен гість відпочивав із задоволенням! Від великого до малого, аже малюки теж хочуть відпочити на славу і у них своє поняття про відпочинок. Вони бажають активно бігати, весело проводити свій час і розважатися!

Тому у нас на території присутня дитяча кімната з аніматором, який знайде підхід до кожної дитини. А в цей час батьки можуть спокійно поніжитись в джакузі.

Переглянути

Мангали та альтанки

Приїхали в готель на відпочинок, але все одно хочеться посмажити запашного шашлику і соковиті овочі на мангалі? У нас для вас є альтанки з казковими видами біля яких розташовані мангали для вашого комфорту.

 

Вартість 1го ящика дров для мангала від 150 грн.

Переглянути